OFERTA

Studio Graficzne EPIGRAFIKA oferuje szeroki zakres usług projektowych. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i staramy się spełnić wszelkie wymagania jakie ma klient względem projektu. Nasze realizacje cechują się wysoką jakością jak i bardzo atrakcyjną ceną. Nie boimy się wyzwań i wykonamy wszystko to czego sobie Państwo zażyczą.


Reklama zewnętrzna: Warto dotrzeć do swoich klientów nie tylko online, ale także w świecie rzeczywistym. Oferujemy Państwu różne formy reklam zewnętrznych:
- Oklejanie samochodów.
- Banery reklamowe.
- Szyldy.
- Windery.
- Flagi.
- Plakaty.


Strony internetowe:  Projektujemy nowoczesne, w pełni responsywne strony internetowe oparte o system WordPress. Pozwól się odnaleźć nowym klientom w internecie. Zajmujemy się również administracją stron internetowych jak i stron Fanpage na Facebooku.
- Projektowanie stron internetowych.
- Tworzenie stron na Facebooku.
- Administracja stron internetowych i stron Fanpage na Facebooku.


Projektowanie i kreowanie wizerunku firmy: Kreowanie wizerunku Państwa firmy jest bardzo ważne. Nie warto na nim oszczędzać. Oferujemy Państwu wysokiej jakości, w pełni profesjonalne projekty w bardzo atrakcyjnych cenach.
- Logo.
- Identyfikacja wizualna.
- Księga znaku.
- Fotografia.


Reklama i poligrafia: Oferujemy również wysokiej jakości, profesjonalne wydruki naszych projektów w bardzo atrakcyjnych cenach. Zlecenia wykonujemy w jak najszybszym terminie po zatwierdzeniu przez klienta projektu.
- Wizytówki firmowe.
- Ulotki i broszury reklamowe.
- Pieczątki firmowe.
- Gadżety reklamowe (długopisy, smycze, teczki, papiery firmowe, koszulki, kalendarze, kubki).


Projektowanie opracowań graficznych z przeznaczeniem komercyjnym: Zajmujemy się również projektowaniem z przeznaczeniem komercyjnym (wraz z wykupieniem praw autorskich). Oferujemy łamanie dłuższego tekstu przeznaczonego do książek i książeczek płyt CD; a także przygotowanie projektów do druku.
- Opracowania graficzne książek.
- Ilustracje do książek i płyt.
- Opracowania graficzne płyt muzycznych.


Prace artystyczne: Przyjmujemy zlecenia na wykonanie dowolnych prac artystycznych wraz z możliwością ich wydruku. Do wyboru są poniższe techniki:
- Malarstwo cyfrowe.
- Rysunki cyfrowe.
- Grafika wektorowa.
- Pixel art.
- Fotomanipulacja.
- Modelowanie 3D.


WYBRANE REALIZACJE

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress