Studio Graficzne EPIGRAFIKA

 03


KWIETNIA 2018

Jesteśmy nowym, bardzo szybko rozwijającym się studiem graficznym.  W naszej ofercie znajdują się kursy nowoczesnych i przyszłościowych technik grafiki cyfrowej.

Chcemy zachęcić jak największe grono ludzi do spróbowania swoich sił, aby zechcieli poznać i nauczyć się czegoś nowego.

Świadczymy również usługi z dziedziny projektowania graficznego. Jeśli poszukujesz nowoczesnego designu i chcesz całkowicie odmienić wizerunek graficzny firmy koniecznie skontaktuj się z nami!

Kim jestem?

Kilka słów o założycielce studia...

Patrycja Szczerbaniewicz

Właścicielka studia

Patrycja Szczerbaniewicz w 2017 roku obroniła z wyróżnieniem pracę magisterską oraz dyplom artystyczny, otrzymując tytuł magistra sztuki. Specjalizuje się w grafice użytkowej, uwielbia projektować książki oraz tworzyć znaki graficzne. Sztuka jest jej pasją. Niedawno otworzyła swój własny sklep w którym sprzedaje gadżety z autorskimi projektami!

Projektowanie sprawia jej niezwykłą przyjemność, a kreatywność to jej drugie imię. Nie boi się wyzwań i z wielką radością wizualizuje pomysły i zlecenia  swoich klientów. W autorskich projektach lubi łączyć techniki tradycyjne z tymi cyfrowymi.

Udowadnia tym samym, że grafika cyfrowa nie musi składać się jedynie ze śladów cyfrowych, a tym samym nie posiada granic technicznych. Jej prace graficzne sprzedawane są na całym świecie.

Grafiką cyfrową zajmuje się od ponad 10 lat, uczyła się jej samodzielnie, tworząc swoje własne, wygodne dla niej techniki. Przyznaje, że na początku było jej bardzo ciężko, dlatego postanowiła pomóc osobom, które chciałyby nauczyć się grafiki cyfrowej. Jest przeciwniczką narzucania tematów i stylów innym osobom. Uważa, że każdy powinien tworzyć tak jak podpowiada mu serce i dbać o to by sztuka była dla niego przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Zapoznaj się z naszą ofertą: